Επίγεια | Κινηματογραφικά |
Αθλητικά | Ντοκιμαντέρ |
Ειδησεογραφικά | Παιδικά |
Μουσικά | Lifestyle |
Όλα | Ψυχαγωγία |
Σειρές | Ταινίες |
Αθλητικά | Τηλεπαιχνίδι |
Ειδήσεις | Ενημέρωση |
Παιδικά | Ντοκιμαντέρ |
00:10 |
Ανάσταση στο Σπίτι με το Mega Κ1 Πέτρος Ιακωβίδης |
03:30 |
L.A.P.D. Επ. 1.30 |
04:50 | Ο θρύλος ενός ιππότη |
07:00 | Συλλαβίζοντας το όνειρο |
09:10 | Ο ποντικομικρούλης 2 |
10:50 | Κατά λάθος μπαμπάς |
12:45 | Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων MEGA |
13:40 |
Ανάσταση στο Σπίτι με το Mega Κ1 Πέτρος Ιακωβίδης |
18:20 | Δελτίο Νοηματικής |
18:30 | The Chase |
19:45 | Κεντρικό δελτίο ειδήσεων |
20:40 | MEGA Αθλητικά |
20:50 | Δελτίο Καιρού |
21:00 |
Συμπέθεροι απ' τα Τίρανα Κ1 Ξαφνικός Έρωτας |
22:00 |
Συμπέθεροι απ' τα Τίρανα Κ1 Η Δεξαμενή |
23:10 | Maestro Επ. 1.1 |
00:15 | Η οργή των Τιτάνων |
01:15 | Ροκ για πάντα |
03:45 | Για πάντα νέος |
06:15 | Scooby Doo and guess who |
07:15 | Μπίνγκο |
07:45 | Ο Γκρίζι και τα Λέμινγκς |
08:10 | Booba |
08:30 | Πέππα, το Γουρουνάκι |
08:45 | Σκούμπι Ντου! Το στοιχειωμένο γήπεδο |
09:15 | Σκούμπι Ντου! Το τέρας της λίμνης |
10:45 | Οι Ευχούληδες |
12:45 | Wendy |
15:00 | STAR News |
15:15 | Αλίμονο στους νέους |
17:30 | Μια δεύτερη ευκαιρία |
19:45 | STAR News |
21:00 |
Στα Σύνορα Κ1 Επ. 1.44 |
22:15 | Τροία |
00:10 |
Νύχτα Στάσου Κ2 Σήμερα Γιώργη μ' Πασχαλιά |
01:50 | Ραντεβού στα κλεφτά |
03:20 |
Μπαμπά-Δες Κ2 Εορταστικό επεισόδιο |
04:20 |
Ιστόρημα Κ1 Η νύχτα των αερόστατων |
04:30 |
Πες τη Λέξη Κ2 Επ. 2.999 |
05:30 | ΕΡΤ Ειδήσεις |
06:05 | Σαββατοκύριακο από τις 6 |
10:00 |
Δύο στις 10 Κ1 Εορταστική εκπομπή |
12:00 | Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός |
13:00 | Αχ και να 'μουν άντρας |
14:45 |
Τα καλύτερά μας χρόνια Κ2 Πεδίο Βολής |
15:30 | Euro Magazine Show |
16:00 |
Μαμά-δες Κ7 Εορταστικό επεισόδιο |
17:00 |
Φτάσαμε! Κ2 Επ. 2.999 |
18:00 | Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός |
19:15 |
Πες τη Λέξη Κ2 Επ. 2.999 |
20:00 | Ψαρόσουπα, Β' Μέρος Airbnb |
21:00 | Ghostbusters: Afterlife |
23:10 | Αυτή η νύχτα μένει |
00:00 |
Πέφτει η Νύχτα με... Ρυθμό Κ1 Νατάσα Θεοδωρίδου - Mente Fuerte |
02:00 |
Επ. 18.999 |
03:00 | Εργαζόμενη γυναίκα |
04:00 | Οι μεν και οι δεν |
05:00 | Νταντά αμέσου δράσης |
06:00 |
Πέτα τη Φριτέζα Κ2 Επ. 2.999 |
07:00 |
Μην Ψαρώνεις Κ2 Επ. 2.999 |
08:00 | Εργαζόμενη γυναίκα |
09:00 | Η Αγορά Σήμερα |
13:00 | Λίτσα.com |
14:00 | Λίτσα.com |
15:00 | Οι μεν και οι δεν |
16:00 |
Μην Ψαρώνεις Κ2 Επ. 2.34 |
17:00 |
Πέτα τη Φριτέζα Κ2 Αλλαγμένος Κίμωνας Μπασκιάς, του Αντρέα |
18:00 | Εργαζόμενη γυναίκα |
19:00 | Εργαζόμενη γυναίκα |
20:00 | Νταντά αμέσου δράσης |
21:00 |
Criminal Minds - 12ος Κύκλος Επ. 12.999 |
22:00 |
Criminal Minds - 12ος Κύκλος Profiling 202 |
23:00 |
Law & Order: Special Victims Unit - 18ος κύκλος No Surrender |
00:10 | Θέατρο Γης: Μαρινέλλα - Ν. Θεοδωρίδου |
03:15 | Το πιο γλυκό μου ψέμα |
04:00 | Ιωάννα της καρδιάς |
05:00 | Η Μπάρμπι (Barbie) στην ιστορία μιας γοργόνας 2 |
06:15 | Θέατρο Γης: Μαρινέλλα - Ν. Θεοδωρίδου |
08:30 | Formula 1 2024 - Γκραν Πρι Crypto.com Μαϊάμι (Μ) |
09:00 | Η Αλίκη στο ναυτικό |
11:00 | Γαβ στόρι |
13:00 | ΑΝΤ1 News |
13:50 | ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα |
14:00 | Κωνσταντίνου και Ελένης |
15:00 | 5 x 5 Σπέσιαλ |
16:45 | Έξω οι κλέφτες |
18:45 | Ant1 news |
20:00 | 5 x 5 Σπέσιαλ |
22:00 | Μια τρελή τρελή οικογένεια |
00:05 | Σάββατο με Φίλους! |
03:15 | Άπληστοι γείτονες |
05:00 |
Frozen Planet II Κ1 Frozen Lands |
06:00 |
Frozen Planet II Κ1 Our Frozen Planet |
07:00 | Οι Δεκατιανοί |
11:30 | Μουσικό Πρόγραμμα |
13:40 | Δελτίο στη Νοηματική |
14:00 | Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ |
14:45 |
Σάββατο με Φίλους! Κ1 Κώστας Μακεδόνας |
18:00 | Για ποιον χτυπά η κουδούνα |
19:50 | Τα νέα του ΣΚΑΪ |
21:00 | Survivor |
00:00 | Rocco Chinnici |
02:00 | Μητέρα Τερέζα Κ1 Επ. 1.2 |
03:00 | Αδελφές Επ. 1.2 |
05:00 | Η λάμπα του δρόμου |
07:00 | One Culture |
08:00 | One Culture |
09:00 | One Culture |
10:00 | Concert For Milano |
11:30 | Μονόκερος |
12:30 | Marketing in Practice More |
13:00 | One Culture |
13:30 | One Culture |
14:30 | Ο πεθερός της νύφης |
16:15 | Απένταρος εκατομμυριούχος |
18:00 | One Central News |
19:00 | Μητέρα Τερέζα Κ1 Επ. 1.3 |
20:00 | Αδελφές Επ. 1.3 |
22:00 |
Όποιο Και Αν Είναι το Μέλλον Κ1 Επ. 1.1 |
03:00 | Τελετή Αφής Αγίου Φωτός |
05:30 |
Λόγος Λειτουργικός Κ1 Η Ακολουθία του Πάσχα |
06:25 | Εθνικός Ύμνος |
06:30 | Ακολουθία της Αναστάσεως - Αναστάσιμη Θ. Λειτουργία |
10:00 |
Τα Θεία Πάθη Κ1 Αναστάσεως ημέρα |
10:15 | Από το Πάθος στην Ανάσταση Κ1 Επ. 1.8 |
10:40 |
Άγιοι Τόποι Κ1 Επ. 1.10 |
11:35 | Εν Χορδαίς |
12:20 | Οι πατέρες για την Ανάσταση |
12:40 |
Ταξίδια Κ1 Πάσχα στην Κέρκυρα |
13:05 | Καλώς μας Ήρθες Πασχαλιά |
16:00 | Προσεγγίσεις |
17:10 |
Εν Χορδαίς Κ1 Ύμνοι της Αναστάσεως |
17:45 |
Στις Ρίζες της Φυλής μας Κ1 Λαογραφία Πάσχα |
18:35 | Ανάσταση στο Κολουέζι του Κονγκό |
18:50 | Στα ίχνη του Χριστού |
20:55 | Ταξίδι στο Όνειρο |
21:20 | Μουσική Εκδήλωση |
22:30 | Προσανατολισμοί |
23:55 | Ώρες - Όρθρος - Θεία Λειτουργία |
00:10 | Μια νύχτα στο μουσείο |
00:30 | 50 Χρόνια Άννα Βίσση |
05:15 |
Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος Επ. 1.33 |
06:15 | Θυρίδα Τηλεπώλησης |
06:45 | Μπερδέματα Επ. 1.6 |
07:45 | Ονειρομπελάδες |
09:30 | Kung Fu Panda |
11:15 | Σρεκ και εμείς καλύτερα |
13:00 | Ειδήσεις |
13:45 | Η κρουαζιέρα του έρωτα |
15:45 |
Το σόι σου Κ5 Η κυρά-Σαρακοστή |
16:40 | Kitchen Lab |
17:40 | Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα |
17:50 |
Το σόι σου Κ4 Η Σιωπή των Αμνών |
18:50 | Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων Alpha |
19:55 | Καιρός |
20:00 | Ρίο |
22:00 | Ο κυρ-Γιώργης εκπαιδεύεται |
03:45 | Chef στην κουζίνα σας |
04:30 | Chef στην κουζίνα σας |
05:15 | Εικόνες |
06:00 | Τώρα Μαζί |
09:50 | Επί Τόπου |
13:00 | Open News - Μεσημεριανό Δελτίο |
13:45 | Chef στην κουζίνα σας |
14:30 | Open News στη Νοηματική |
14:45 | Θυρίδα Τηλεπώλησης |
15:00 | Next Please |
17:45 | Εικόνες |
18:45 | Open News |
20:00 | Ταινία |
23:45 | Ταινία |